Yurtdışı Fuarları , Seyahat Danışmanınız....

Ana Sayfa  /  Favorilerime Ekle  /  Ana Sayfam Yap

 
  •                  Firmamız " RFL" nin
                            Türkiye Yetkili Seyahat Acentesidir....

 

Ana Sayfa   I   Fuar Tur Hakkında   I   Referanslarımız  I  Yurtdışı Fuarları  I   Fuar Mevzuatı  I   Vize İşlemleri  I   İletişim  Biz Sizi Arayalım

Fuar Sektöründen Haberler
■ INTERSCHUTZ 2020
Hannover'da Düzenlenmekte Olan Güvenlik Sektörde Lideri Olan "INTERSCHUTZ 2020" fuarı satışlarımız başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

■ BATIMATEC 2020
CEZAYİRDE Düzenlenmekte Olan Yapı VE İnşaat Sektörünün Önemli Fuarlarından Olan "BATIMATEC 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. BATIMATEC fuarına katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını ve en uygun uçak biletlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

■ MIDDLE EAST ELECTRICITY 2020
Güç ve Elektrik Sektörünün Önde Gelen "MIDDLE EAST ELECTRICITY 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Fuarın büyük popülaritesi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi yakınındaki otellerin çoğunun aylarca önceden rezerve edildiği anlamına geliyor. Orta Doğu Elektrik 2020'ye katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını bulmak için bizimle ileşime geçin!

■ WIRE & TUBE 2020
Uluslararası Tel ve Kablo Sektörünün Lideri olan "WIRE & TUBE 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

■ COSMOPROF 2020
Kozmetik Sektörünün Lider Uluslararası Ticaret Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

■ Automechanika Middle East Dubai 2020
Otomotiv sektörünün önde gelen "Automechanika Middle East Dubai 2020" fuarı satışlarımız başlamıştır. Fuarın büyük popülaritesi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi yakınındaki otellerin çoğunun aylarca önceden rezerve edildiği anlamına geliyor. Orta Doğu Elektrik 2020'ye katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını bulmak için bizimle ileşime geçin!

■ DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020
Değerli Domotex asia China Floor 2020 Katılımcılarımız, Çin ofisimizden gelen bilgiye göre, Çin’in birkaç eyaletinde Coronavirus salgının görülmesi sebebiyle katılımcılarımızın ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini korumak için 24-26 Mart tarihlerinde planlanan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020'nin başka bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir. Yeni tarih ile ilgili ise, Çin yeni yılı tatillinden sonra yeni fuar tarihini en kısa süre içerisinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

■ Hannover Messe 2020
Dünyanın önde gelen endüstriyel teknoloji fuarı olan "Hannover Messe" Genel Sanayi fuarı satışlarımız başlamıştır. Hannover Fuar Alanı ve şehir genelinde otel mevcudiyeti üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

■ Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İçin
Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İsteyen İşletmelerin Yapması Gerekenler

■ Sayın Fuar Katılımcıları ve Ziyaretçileri
Sayfamızda bulamadığınız fuar paket turlarını size özel hazırlayabiliyoruz. 0212 278 44 11

■ Fuarlar ve İş Seyahatleriniz İçin Firmanıza Özel Programlar
Yurt içinde ve yurt dışında konaklama, uçak, transfer, vize v.b. hizmetleri, siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazırlıyoruz.
Bu hizmetlerimizden isterseniz paket program, isterseniz ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı olarak yararlanabilirsiniz.

■ Vize
Vize konusunda acentemizden bilgi alabilirsiniz 0212 278 44 11 ( Mehmet ÇELEN - 0555 965 23 42 )

■ Global Krizin Fuar Katılımlarına Etkisi
Dünya ülkelerini kasıp kavuran finansal krizin....

■ Seyahat Hastalıkları Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz
Sağlığınız için seyahate çıkmadan önce yapmanız gereken önemli şeyler

Tüm Haberler

Fuar Arama
Fuar Adı :  
Sektör :  
Ülke :
Şehir :
Tarihi :  
   
Faydalı Linkler
Ülke Rehberi
 İş Adamının Seyahat Rehberi
  Uçuş Bilgileri
İç Hat     Geliş   Gidiş
Dış Hat     Geliş  Gidiş

Veriler DHMİ Atatürk Havalimanı
sisteminden anlık olarak alınmaktadır.

Fuar Bülten
Fuar Sektörünüz ile ilgili her türlü yenilikten haberdar olmak için mail listemize eklenin.
E-mail 

Sektör:

Firmamız Türkiye "TEK" Yetkili
Seyahat Acentesidir.

2009 ' Yılı Yurt Dışı Fuarları
 ∟ Milli Katılım Fuarları
 ∟ Bireysel Katılım Fuarları
 
 

 

  Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İçin
Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İsteyen İşletmelerin Yapması Gerekenler
 

 

KOSGEB DESEKLERINDEN FAYDALANMAK İSTEYEN İŞLETMELERİN YAPMASI GEREKENLER


Desteği kullanmak isteyen firmaların;

1)KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı olmaları,
2)2010 Yılı KOBİ Beyannamelerinin Onaylı olması ,
3)KOSGEB Genel Destek Programı kapsamında , ilgili destek için hizmet alımından evvel,  sistemde kayıtlı bulundukları KOSGEB Birimine başvuru yapmaları gerekmektedir.
Not: Daha evvel KOSGEB’e kayıt yaptıran işletmeler,  Güncel KOBİ Beyannamelerini (2010 Yılı KOBİ Beyannamesi) hazırlamak için “B” safhasından itibaren ki işlemleri ; Güncel Beyannameleri onaylı işletmeler ise “C” safhasından sonraki işlemleri yapmalıdırlar.

A) KOSGEB VERİ TABANINA KAYIT AŞAMALARI

1)http://destek.kosgeb.gov.tr”  adresine girilerek “KOSGEB’e ilk başvuru” bölümünden ilk müracaat yapılır.
2)Firmanın başvuruda belirttiği e-posta adresine kullanıcı adı ve şifre  sistem tarafından gönderilir.

B) KOBİ BEYANNAMESİ DOLDURMA İŞLEMLERİ

1) KOSGEB veri tabanına kayıtlı olan İşletmeden http://destek.kosgeb.gov.tr  adresine,   kullanıcı adı ve şifresi ile  giriş yaparak 2010 Yılı KOBİ Beyannamesi doldurması istenir.
2) Doldurulan 2010 Yılı KOBİ Beyannamesi ile KOBİ Bilgi Dokümanın çıktıları sistemden alınarak İmzaya Yetkili İşletme Yetkilisi tarafından kaşelenip imzalanır.
3) Sistemden alınıp imzaya yetkili işletme yetkilisinin kaşeleyip imzaladığı 2010 Yılı KOBİ Beyannamesi ile KOBİ Bilgi Dokümanına; 2011 Yılı Faaliyet Belgesi, Ticari Sicil Gazetesi, İmza Sirküleri/İmza Beyannamesi de eklenerek en yakın KOSGEB birimine müracaat edilir.
4)İşletmenin Sorumlu KOBİ Uzmanına sunacağı belgeler;
            1)KOBİ Bilgi Dokümanı
            2)2010 Yılı KOBİ Beyannamesi
            3)2011 Yılı Faaliyet Belgesi*
            4)Ticari Sicil Gazetesi*
            5)İmza Sirküleri veya İmza Beyannamesi
KOBİ Uzmanı tarafından kontrol edildikten sonra, “İşletme KOBİ’dir” onayı verilir.

C) GENEL DESTEK PROGRAMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

Güncel  beyannamesi onaylı olan işletmeler, Genel Destek Programındaki desteklerden yararlanabilmek için öncelikle,
1)http://dokuman.kosgeb.gov.tr/Handlers/Download.ashx?type=form&no=FRM.01.00.01/00  bağlantısındaki genel destek programı başvuru formunu doldurarak kayıtlı oldukları birime teslim etmelidirler.
2)Başvurularına istinaden KOSGEB biriminden başvurunun olumlu olduğuna dair Resmi yazı gelen işletme, gelen Yazıda da belirtileceği üzere http://dokuman.kosgeb.gov.tr/Handlers/Download.ashx?type=form&no=FRM.01.00.03 bağlantısındaki KOSGEB Genel Destek Programı Taahhütnamesini eksiksiz doldurarak yine ilgili birimlerine teslim etmelidirler.
3)Genel Destek Programı Taahhütnamesini teslim eden işletmenin Taahhütnamesinin KOSGEB Birimi teslim tarihi itibariyle işletme 3 yıl geçerli olmak kaydıyla ,  Genel Destek Programındaki Desteklere http://www.kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Destekler.aspx?ref=7  bağlantısında yer alan ilgili desteğe ait Destek başvuru formunu doldurarak,  başvuru formunda belirtilen ekli evraklarla beraber ilgili KOSGEB birimlerine başvuruda bulunmalıdırlar.
Not:Yurt dışı iş gezisi desteği için işletmelerin bu aşamada http://dokuman.kosgeb.gov.tr/Handlers/Download.ashx?type=form&no=FRM.01.02.01 formunu doldurmaları gerekmektedir.
4)İşletmenin yapmış olduğu Destek Başvurusu ile ilgili sonuç ilgili KOSGEB birimi tarafından Resmi Yazı ile işletmeye bildirilecektir.


KOSGEB İSTANBUL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜKLERİ

 Birim

Adres

 

Fax

Telefon

 

KOSGEB İstanbul Haliç Hizmet Merkezi Müdürlüğü

Barbaros Bulvarı Yıldız Teknik Üniversitesi KOSGEB Binası 34349 Beşiktaş

 

0212 234 43 30

0212 236 43 31

 

KOSGEB İstanbul Boğaziçi Hizmet Merkezi Müdürlüğü

R.Hisar üstü Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs Kare Blok - 34342 - Sarıyer – İstanbul

 

0212 287 45 93

0212 287 45 86

 

KOSGEB İstanbul Anadolu Yakası Hizmet Merkezi Müdürlüğü

İMES Sanayi Sitesi 308.Sok. C Blok No:46 Y.Dudullu P.K:81230 İSTANBUL

 

0216 364 81 54

0216 313 10 91

 

KOSGEB İstanbul İkitelli Hizmet Merkezi Müdürlüğü

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ESKOOP Sanayi Sitesi P.K.34670 İkitelli/İSTANBUL

 

0212 421 24 18

0212 671 10 22

 

*: Şahıs İşletmeleri, Faaliyet Belgesi ile Ticari Sicil Gazetelerini Bağlı bulundukları Esnaf Odasından temin edebilirler.

 

 

Ana Sayfa   I   Fuar Tur Hakkında   I   Referanslarımız  I  Yurtdışı Fuarları  I   Fuar Mevzuatı  I   Vize İşlemleri  I   İletişim   Online Rezervasyon

 
 Fuartur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Fuar Tur'a aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.
Tüm fuar bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Fuar Tur sorumlu tutulamaz.

Web Tasarım