Yurtdışı Fuarları , Seyahat Danışmanınız....

Ana Sayfa  /  Favorilerime Ekle  /  Ana Sayfam Yap

 
  •                     Firmamız " RFL" nin
                            Türkiye Yetkili Seyahat Acentesidir....

 

Ana Sayfa   I   Fuar Tur Hakkında   I   Referanslarımız  I  Yurtdışı Fuarları  I   Fuar Mevzuatı  I   Vize İşlemleri  I   İletişim  Biz Sizi Arayalım

Fuar Sektöründen Haberler
 INTERSCHUTZ 2020
Hannover'da Düzenlenmekte Olan Güvenlik Sektörde Lideri Olan "INTERSCHUTZ 2020" fuarı satışlarımız başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 BATIMATEC 2020
CEZAYİRDE Düzenlenmekte Olan Yapı VE İnşaat Sektörünün Önemli Fuarlarından Olan "BATIMATEC 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. BATIMATEC fuarına katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını ve en uygun uçak biletlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

 MIDDLE EAST ELECTRICITY 2020
Güç ve Elektrik Sektörünün Önde Gelen "MIDDLE EAST ELECTRICITY 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Fuarın büyük popülaritesi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi yakınındaki otellerin çoğunun aylarca önceden rezerve edildiği anlamına geliyor. Orta Doğu Elektrik 2020'ye katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını bulmak için bizimle ileşime geçin!

 WIRE & TUBE 2020
Uluslararası Tel ve Kablo Sektörünün Lideri olan "WIRE & TUBE 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 COSMOPROF 2020
Kozmetik Sektörünün Lider Uluslararası Ticaret Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 Automechanika Middle East Dubai 2020
Otomotiv sektörünün önde gelen "Automechanika Middle East Dubai 2020" fuarı satışlarımız başlamıştır. Fuarın büyük popülaritesi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi yakınındaki otellerin çoğunun aylarca önceden rezerve edildiği anlamına geliyor. Orta Doğu Elektrik 2020'ye katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını bulmak için bizimle ileşime geçin!

 DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020
Değerli Domotex asia China Floor 2020 Katılımcılarımız, Çin ofisimizden gelen bilgiye göre, Çin’in birkaç eyaletinde Coronavirus salgının görülmesi sebebiyle katılımcılarımızın ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini korumak için 24-26 Mart tarihlerinde planlanan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020'nin başka bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir. Yeni tarih ile ilgili ise, Çin yeni yılı tatillinden sonra yeni fuar tarihini en kısa süre içerisinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

 Hannover Messe 2020
Dünyanın önde gelen endüstriyel teknoloji fuarı olan "Hannover Messe" Genel Sanayi fuarı satışlarımız başlamıştır. Hannover Fuar Alanı ve şehir genelinde otel mevcudiyeti üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İçin
Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İsteyen İşletmelerin Yapması Gerekenler

 Sayın Fuar Katılımcıları ve Ziyaretçileri
Sayfamızda bulamadığınız fuar paket turlarını size özel hazırlayabiliyoruz. 0212 278 44 11

 Fuarlar ve İş Seyahatleriniz İçin Firmanıza Özel Programlar
Yurt içinde ve yurt dışında konaklama, uçak, transfer, vize v.b. hizmetleri, siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazırlıyoruz.
Bu hizmetlerimizden isterseniz paket program, isterseniz ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı olarak yararlanabilirsiniz.

 Vize
Vize konusunda acentemizden bilgi alabilirsiniz 0212 278 44 11 ( Mehmet ÇELEN - 0555 965 23 42 )

 Global Krizin Fuar Katılımlarına Etkisi
Dünya ülkelerini kasıp kavuran finansal krizin....

 Seyahat Hastalıkları Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz
Sağlığınız için seyahate çıkmadan önce yapmanız gereken önemli şeyler

Tüm Haberler

Fuar Arama
Fuar Adı :  
Sektör :  
Ülke :
Şehir :
Tarihi :  
   
Faydalı Linkler
Ülke Rehberi
 İş Adamının Seyahat Rehberi
  Uçuş Bilgileri
İç Hat     Geliş   Gidiş
Dış Hat     Geliş  Gidiş

Veriler DHMİ Atatürk Havalimanı
sisteminden anlık olarak alınmaktadır.

Fuar Bülten
Fuar Sektörünüz ile ilgili her türlü yenilikten haberdar olmak için mail listemize eklenin.
E-mail 

Sektör:

Firmamız Türkiye "TEK" Yetkili
Seyahat Acentesidir.

Devlet Destekli Fuarlar
 ∟ Milli Katılım Fuarları
 ∟ Bireysel Katılım Fuarları
 
 

 

Düsseldorf ' Hakkında Bilgiler...

Geri Dön

  Şehir Haritası İçin Tıklayınız  -    Metro Haritası İçin Tıklayınız...

Genel Bilgiler

Alan:

216 km²

Nüfus:

570,000

Para Birimi:

Euro

Telefon Kodu:

+49 211

Zaman Dilimi:

Kış Saati : GMT +1 / Yaz Saati : GMT +2

Konuşulan Dil:

Almanca

Web Sitesi:

http://www.duesseldorf.de


Havalimanı:
Düsseldorf Havalimani
Adres :Flughafen Düsseldorf GmbH Postfach 30 03 63 D - 40403 Düsseldorf
Telefon :+49-211-421-0

Almanya’nın batısında yer alan Duesseldorf, Almanya’nın Kuzey Rhine-Westphalia Eyaleti’nin başkentidir. Kent, Ren Nehri üzerinde yer alır. Moda dünyası ve ticaret fuarlarıyla ünlüdür. Duesseldorf, Almanya ve Avrupa’nın en önemli kültür ve ekonomi merkezlerinden biridir.

Gezilebilecek Yerler

Kentin tarihi ve mimari eserleri, zengin kültürü ve engin alışveriş dünyası, fazlasıyla etkileyicidir. Her türlü ziyaretçinin merakını giderecek bir kenttesiniz.
Önceki Ren Nehri limanı olan MeidenHafen (Medya Limanı), eski ve yeninin oluşturduğu harmoniden meydana gelir. Başta medya, iletişim, moda, mimarlık, sanat ve kültür firmaları olmak üzere, 300 kadar firma bu bölgede bulunur. Eski rıhtım duvarları ve tren yolları korunmuştur. MeidenHafen, Frank Gehry gibi dünyaca ünlü mimarlar tarafından inşa edilen görkemli mimarilere ev sahipliği yapar.
Düsseldorf’un Tarihi Eski Semti (Historical Old Quarter), kentin ziyaret etmeniz gereken en önemli bölümüdür. Eski kiliseler, garip ve hoş pasaj yolları, restoranlar ve barlar, bu bölgeyi mükemmel bir yer haline getirir. Burası, dünyanın en uzun barınağına ev sahipliği yapar.
Kentte çok sayıda tarihi kale ve saray bulunur. Scholass Benrath, Düsseldorf’un en popüler bölgesidir. Burası çok sayıda müze ve parka ev sahipliği yapar.
Kaiserpfalz (İmparatorluk Sarayı), Lin Kalesi ve Schloss Dyck Sarayı, kentte yer alan en iyi kale ve saraylardan birkaç örnektir.
16. yüzyılda inşa edilen Hofgarten, Düsseldorf’un ilk bahçesidir. Fiskiyeleri, havuzları ve ağaçlarıyla mükemmel bir yerdir. Kuzey Parkı, Bilk Rhine Parkı ve Ostpark, kentin diğer önemli doğal alanlarından sadece birkaçıdır.


Kültür ve Eğlence

Düsseldorf’un kültürel ve sanatsal hazineleri sınırsızdır. Müzeler, tiyatrolar ve sanat merkezleri, sanatseverler için muhteşem yerlerdir. Kent, sanat müzeleriyle ünlüdür.
Kunst Palast Müzesi, Stadtmuseum, Neanderthal Müzesi, Für Naturkunde Müzesi (Doğa Tarihi), Aquazoo ve Löbbecke Müzesi, Goethe Müzesi, Heinrich Heine Müzesi ve çok daha fazlası bu müze kentini meydana getirir.
Kunstakademie (Sanat Akademisi), Kunsthalle (Sanat Salonu), Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen (Rhineland ve Westfalen Sanat Toplumu) ve Kunstarchiv Kaiserswerth, kentin en iyi sanat merkezlerindendir. Düsseldorf’da 100’den fazla galeri bulunur.
Alman Operası ve Tunhalle Duesseldorf, kentin kaliteli sahne sanatları merkezlerinden ikisidir. Popüler müzik performansları, Capitol Tiyatrosu (müzikal tiyatro)’nda sahnelenir.
Düsseldorf Sergi Merkezi, 40’ın üzerinde ticaret fuarına ve sergiye ev sahipliği yapar.Düssseldorf Karnavalı, kentin en büyük kültür organizasyonlarındandır. Ayrıca, Düsseldorf Sergi Merkezinde düzenlenen Uluslar arası Sandal Şovu, dünyaca ünlüdür.


Yeme İçme

Düsseldorf, zengin yerel ve dünya mutfak kültürüne sahip bir kenttir. Kentin en iyi restoranlarında, çok çeşitli yerel ve uluslar arası lezzetlerin servisi yapılır.
Ren mutfağı, dünyaca ünlü lezzetler barındırır.Düsseldorf mustard rib steak (hardallı pirzola), Rhenish sauerbraten (sirkeli kavrulmuş biftek), mussels Rhenish style (midye), dünyaca popüler lezzetlerdir. Ayrıca, Rosenkränzchen (sucuk), Rievkooche (papates) ve Ääzezupp (bezelye çorbası), en bilinen yerel tatlardandır.Düsseldorf’un Altbier adındaki birası tüm dünyada bilinir. Kentin birahaneleri oldukça popülerdir. Düsseldorf’un eski bölümü (Old Quarter), bu tür mekanlarla dolup taşar.


Alışveriş

Düsseldorf, alışveriş severlerin rüyası bir kenttir. Alışveriş merkezleri, açık hava pazarları, alışveriş semtleri ve Kö… Hiç abartısız, aradığınızdan çok daha fazlasını byulacağınız bir yerdesiniz.
Königsallee (Kö), Düsseldorf’un uluslar arasında en ünlü ticari markasıdır. 1804 yılında yapımı tamamlanan bu bulvar, dünyanın en lüks bulvarlarından biridir. İnsanı afallatan bu bölge; bütün ünlü markaların şubelerine, modern mücevher dükkanlarına, antika dükkanlarına, kozmetik ürünlere, porselen satılan mekanlara ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapar.
Kentte çok sayıda alışveriş merkezi yer almaktadır. Kö-Galerie, Stilwerk ve Schadow Arkaden, bunlardan üçüdür.Schadowstrabe, Almanya’nın en iyi alışveriş caddelerinden biridir. Burada bulunan çok sayıda mağaza, dükkan, dünyaca ünlü moda zincirleri ve özel butikler, sizleri büyüleyecektir.7,000’den fazla Japon, Düsseldorf’ta ikamet eder. Immermannstrabe’de ve çevresinde toplanmış bu bölüm, küçük bir Tokyo’yu andırır.

 
 
 

Ana Sayfa   I   Fuar Tur Hakkında   I   Referanslarımız  I  Yurtdışı Fuarları  I   Fuar Mevzuatı  I   Vize İşlemleri  I   İletişim   Online Rezervasyon

 
 Fuartur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Fuar Tur'a aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.
Tüm fuar bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Fuar Tur sorumlu tutulamaz.

Web Tasarım