Yurtdışı Fuarları , Seyahat Danışmanınız....

Ana Sayfa  /  Favorilerime Ekle  /  Ana Sayfam Yap

 
  •                     Firmamız " RFL" nin
                            Türkiye Yetkili Seyahat Acentesidir....

 

Ana Sayfa   I   Fuar Tur Hakkında   I   Referanslarımız  I  Yurtdışı Fuarları  I   Fuar Mevzuatı  I   Vize İşlemleri  I   İletişim  Biz Sizi Arayalım

Fuar Sektöründen Haberler
 INTERSCHUTZ 2020
Hannover'da Düzenlenmekte Olan Güvenlik Sektörde Lideri Olan "INTERSCHUTZ 2020" fuarı satışlarımız başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 BATIMATEC 2020
CEZAYİRDE Düzenlenmekte Olan Yapı VE İnşaat Sektörünün Önemli Fuarlarından Olan "BATIMATEC 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. BATIMATEC fuarına katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını ve en uygun uçak biletlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

 MIDDLE EAST ELECTRICITY 2020
Güç ve Elektrik Sektörünün Önde Gelen "MIDDLE EAST ELECTRICITY 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Fuarın büyük popülaritesi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi yakınındaki otellerin çoğunun aylarca önceden rezerve edildiği anlamına geliyor. Orta Doğu Elektrik 2020'ye katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını bulmak için bizimle ileşime geçin!

 WIRE & TUBE 2020
Uluslararası Tel ve Kablo Sektörünün Lideri olan "WIRE & TUBE 2020" Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 COSMOPROF 2020
Kozmetik Sektörünün Lider Uluslararası Ticaret Fuarı Satışlarımız Başlamıştır. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 Automechanika Middle East Dubai 2020
Otomotiv sektörünün önde gelen "Automechanika Middle East Dubai 2020" fuarı satışlarımız başlamıştır. Fuarın büyük popülaritesi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi yakınındaki otellerin çoğunun aylarca önceden rezerve edildiği anlamına geliyor. Orta Doğu Elektrik 2020'ye katılmayı planlıyorsanız, erken en iyi otel odalarını bulmak için bizimle ileşime geçin!

 DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020
Değerli Domotex asia China Floor 2020 Katılımcılarımız, Çin ofisimizden gelen bilgiye göre, Çin’in birkaç eyaletinde Coronavirus salgının görülmesi sebebiyle katılımcılarımızın ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini korumak için 24-26 Mart tarihlerinde planlanan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020'nin başka bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir. Yeni tarih ile ilgili ise, Çin yeni yılı tatillinden sonra yeni fuar tarihini en kısa süre içerisinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

 Hannover Messe 2020
Dünyanın önde gelen endüstriyel teknoloji fuarı olan "Hannover Messe" Genel Sanayi fuarı satışlarımız başlamıştır. Hannover Fuar Alanı ve şehir genelinde otel mevcudiyeti üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Ziyaretçilere konum ve fiyat açısından en cazip fırsatlardan yararlanmak için etkinliklerin aylarından önce konaklama yerlerini ayarlamalarını tavsiye ederiz.

 Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İçin
Kosgeb Desteklerinden Faydalanmak İsteyen İşletmelerin Yapması Gerekenler

 Sayın Fuar Katılımcıları ve Ziyaretçileri
Sayfamızda bulamadığınız fuar paket turlarını size özel hazırlayabiliyoruz. 0212 278 44 11

 Fuarlar ve İş Seyahatleriniz İçin Firmanıza Özel Programlar
Yurt içinde ve yurt dışında konaklama, uçak, transfer, vize v.b. hizmetleri, siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazırlıyoruz.
Bu hizmetlerimizden isterseniz paket program, isterseniz ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı olarak yararlanabilirsiniz.

 Vize
Vize konusunda acentemizden bilgi alabilirsiniz 0212 278 44 11 ( Mehmet ÇELEN - 0555 965 23 42 )

 Global Krizin Fuar Katılımlarına Etkisi
Dünya ülkelerini kasıp kavuran finansal krizin....

 Seyahat Hastalıkları Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz
Sağlığınız için seyahate çıkmadan önce yapmanız gereken önemli şeyler

Tüm Haberler

Fuar Arama
Fuar Adı :  
Sektör :  
Ülke :
Şehir :
Tarihi :  
   
Faydalı Linkler
Ülke Rehberi
 İş Adamının Seyahat Rehberi
  Uçuş Bilgileri
İç Hat     Geliş   Gidiş
Dış Hat     Geliş  Gidiş

Veriler DHMİ Atatürk Havalimanı
sisteminden anlık olarak alınmaktadır.

Fuar Bülten
Fuar Sektörünüz ile ilgili her türlü yenilikten haberdar olmak için mail listemize eklenin.
E-mail 

Sektör:

Firmamız Türkiye "TEK" Yetkili
Seyahat Acentesidir.

Devlet Destekli Fuarlar
 ∟ Milli Katılım Fuarları
 ∟ Bireysel Katılım Fuarları
 
 

 

Hannover ' Hakkında Bilgiler...

Geri Dön

  Şehir Haritası İçin Tıklayınız  -    Metro Haritası İçin Tıklayınız...

Alan:

204 km²

Nüfus:

515,729

Para Birimi:

Euro

Telefon Kodu:

+49 511

Zaman Dilimi:

Kış Saati : GMT +1 / Yaz Saati : GMT +2

Konuşulan Dil:

Almanca

Web Sitesi:

www.hannover.de


Havalimanı:
Hannover Havalimani
Adres :Hannover Airport - Langenhagen Ltd, Petzelstrasse 84, 30669 Hannover, Germany
Telefon :+ 49 511 9770

Leine Nehri üzerinde yükselen Hannover, Almanya’nın kuzeybatı bölümünde yer alan Lower (Aşağı) Saxsony Eyaleti’nin başkentidir. Hannover, tarihi yapılarıyla ön plana çıkan bir kent değildir. Bu metropolü özgün ve önemli kılan üç temel özelliği; “Sıra dışı mimarisi”, bir “sergi kenti” olması ve “egzotik yeşil alanları”dır. Kentte kültürel etkinlikler ve ticaret fuarları yıl boyunca birbirini takip eder.

Gezilebilecek Yerler
Steinhude ve Maschee Gölleri, Leine Nehri, doğal eğlence alanları, parklar, panoramik ve Barok tarzı bahçeler, bu yeşil kentin doğal güzelliğini oluşturur. Yarı ahşap yapılar arasında dolaşan uzun yaya yolları, kentin rahatlığını ve doğal güzelliğini keşfetme fırsatı sunar.
Kent kaldırımları üzerinde kıvrılarak 3 mil boyunca uzanan ve kentin 36 tarihi eserine uğrayan Kırmızı İnce Çizgi (the Red Thread), herhangi bir rehbere ihtiyaç duymadan şehrin tarihi güzelliklerini gezmenizi sağlar.
Yeşil Hannover (Green Hanover), bahçe ve parklarla dolup taşar. Sophie von der Pfalz tarafından inşa edilen, Herrenhausen'deki Büyük Bahçeler (Great Gardens), Barok tarzının en iyi örneklerindendir. Rengarenk çiçek manzaraları ve suyu 70 metre havaya püskürten fiskiyesi, bu kompleksin benzersiz görünümüne ayrı bir güzellik katar. Büyük Bahçeler'in yanında yer alan Berg Bahçesi (Berggarten), içerisinde 11.000'den fazla bitki türünü barındırır.
1676 yılında Büyük Bahçeler'in kuzeybatısında inşa edilen mağara, Niki de Saint Phalle tarafından 2001–2003 yılları arasında yeniden dizayn edilmiştir.
Eilenriede (kent ormanı), 1.600 akrelik bir alan üzerine yayılmıştır. Stadtpark (Kent Parkı), nadir görülen bitkilerin yanı sıra Japon Çay Bahçesi, Gül Bahçesi ve Gül Kafesi'de bulunur.
Kentte çok sayıda müze bulunur. Kurt Schwitters Platz'da yer alan Sprengel Müzesi, geniş sergi alanıyla benzersiz bir koleksiyona ev sahipliği yapar. Müzede, Niki de Saint Phalle'ye ait 300 çalışma, Picasso'nun çalışmaları, modern kavramsal çalışmalar ve daha pek çok eser sergilenir.

Kültür ve Eğlence
Hannover, canlı bir kültürel yaşama sahiptir. 40'ın üzerinde tiyatro, sayısız sergiler ve sanat merkezleri, dünyaca ünlü Devlet Operası, çok sayıda festival ve fuarlar, çeşitli spor aktiviteleri ve konserler bu kültürel dinamizmin en önemli parçalarıdır.
Hannover Devlet Opera ve Oyun Evi (Schauspielhaus), dünyanın önde gelen devlet operalarından biridir.
Landesbühne, Theater am Aegi, GOP Varieté ve Staatsoper Hannover (Hannover Devlet Opera Evi) kentteki başlıca sahne sanatları merkezlerindendir.
Hannover, festivaller kentidir. Ağustos aylarındaki Maschsee Gölü Festivali ve Ekim aylarında düzenlenen Oktoberfest Hannover, kentin ünlü festivallerindendir. Kentte bulunan parklar, yıl boyunca çok sayıda konsere evsahipliği yapar.
Kentte eğlenme ve dinlenme adına pek çok aktivite yapılabilir. Yelkenli sporunun merkezi Steinhude Gölü, vapur turlarının yapıldığı Leine Nehri, gezmek için Wilhelmstein (kale adası) ve Hannover Adventure Hayvanat Bahçesi (2.600 hayvan türünü barındırmaktadır), 1.000 km'yi bulan bisiklet yolları ve çeşitli aktivitelere imkan tanıyan CAMPO Aktif-Arena kentteki en önemli aktivite alanlarıdır.
Golf, kentin en önemli sporlar aktivitelerindendir. Kentte çok sayıda Golf merkezi bulunur.
Çok sayıda bar, eğlence salonu, diskotek, kulüp ve meyhane, gece hayatının en önemli aktörleri olarak kentin her tarafına yayılmıştır.

Yeme İçme
Hannover mutfak kültürü sofistike ve çok çeşitli lezzetler sunmaktadır. Kent mutfağı, her damak tadına uygun alternatifleri bünyesinde barındırır. Kentte Akdeniz, Asya, Avrupa, Uzak Doğu ve diğer dünya mutfakları da mevcuttur. Biftek, patates yemekleri, barbekü, fastfood, mezeler, pizza çeşitleri ve hamur işleri kent mutfağının başlıca spesiyalleri arasında yer alır. Hanover's Markthalle (Hal) ve Ernst-August-Platz ulusal lezzetlerden tatmak için en ideal yerlerdir.
Hannover’in şarabı oldukça popülerdir. Özellikle Hannover beyaz şarabı, uluslararası yarışmalarda ödüller almıştır. Kentte bulunan bağlarda, yaklaşık 100 farklı üzüm çeşidi yetiştirilir.

Alışveriş
Sadece yayalara ayrılmış caddeleri, şehrin en uzun ve en kalabalık caddeleridir. Bu kadar yoğun ve içiçe geçmiş alışveriş ortamına sahip bir başka kent daha bulmak mümkün değildir.
Hanover's Georgstrasse ve bitişiğindeki Bahnhofstrasse, ülkenin en ünlü alışveriş yerleridir. Özel dükkanların bulunduğu Hauptbahnhof (Hannover Merkez İstasyonu), kentin önemli alışveriş alanlarındandır. Kröpcke (kentin merkezinde bulunan parkın çevresindeki alan), bulundurduğu sıra dışı alışveriş dükkanları ve büyük mağazalarıyla oldukça popülerdir. Niki de Saint Phalle Promenade, Kröpcke Pasajı ve Galleria Luise; moda giysiler, mücevherler, uluslararası markalar, gümüş ve porselen eşyalar bulabileceğiniz önemli alışveriş yerleridir. Pazar Kilisesi (Market Church) etrafındaki alan, butikleri ve zarif mağazalarıyla alışveriş için en popüler alanlardandır.

 
 
 

Ana Sayfa   I   Fuar Tur Hakkında   I   Referanslarımız  I  Yurtdışı Fuarları  I   Fuar Mevzuatı  I   Vize İşlemleri  I   İletişim   Online Rezervasyon

 
 Fuartur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Fuar Tur'a aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.
Tüm fuar bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Fuar Tur sorumlu tutulamaz.

Web Tasarım